msgbartop
(تجاری‌سازی ایده­ ها ، اختراعات و یافته­ های پژوهشی)
msgbarbottom

۱۷ مرداد ۹۴ حضور شرکت دانش بنيان دانشگاه تهران در نمايشگاه 2016 آمريکا

مجموعه دانش بنیان مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ضمن دستیابی به نسل جدید موتورهای الکتریکی برای اولین بار در جهان و ثبت جهانی محصول، موفق به کسب امتیاز لازم برای حضور در نمایشگاه CES 2016 آمریکا شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی پارک علم وفناوری دانشگاه تهران؛ نمایشگاه CES هر ساله در ماه ژانویه (January) در شهر لاس و گاس آمریکا برگزار می شود. این رویداد مهم محل عرضه تکنولوژی های نوین جهان به منظور معرفی است و کمپانی های معروف جهانی و همینطور مراکز علمی دستاوردهای خود را در آن به نمایش می گذارند.
این نمایشگاه در هفت ژانویه هر سال (نوزدهم دی ماه) شروع به کار می‌کند. محل کنونی این نمایشگاه در شهر لاس وگاس ایالت نوادا در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این نمایشگاه بازید برای عموم ندارد و فقط با مجوز می‌توان وارد آن شد.
بعد از 40 سال از تاریخ برگزاری این نمایشگاه، صادق کاظمی مدیر شرکت دانش بنیان طلوع فناوری روز ایرانیان که در پارک علم وفناوری دانشگاه تهران مستقر است، توانست به عنوان اولین ایرانی صاحب تکنولوژی مورد تایید جهانی مجوز لازم به منظور حضور در نمایشگاه را کسب کند.
این عرصه مهم فرصت مناسبی برای نمایش استعداد و خلاقیت جوانان ایرانی و همین طور نمایش جهش پیشرفت تکنولوژی در ایران است.

دیدگاه‌ها بسته شده است.