msgbartop
(تجاری‌سازی ایده­ ها ، اختراعات و یافته­ های پژوهشی)
msgbarbottom

۲۴ فروردین ۹۴ شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران

شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران از سوم تا پنجم شهریور در سالن همایش های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی انجمن میکروب شناسی ایران؛ دبیر اجرایی این کنگره گفت: کنگره میکروب شناسی ایران با همکاری تشکل های علمی مرتبط در داخل کشور، آکادمی علوم آلمان و انجمن هایی از کشورهای فرانسه، ترکیه، هلند، استرالیا، ایتالیا و همچنین کشورهای همجوار برگزار می‌شود.
عبدالرزاق شهرکی هاشمی افزود: سال گذشته استقبال خوبی از کنگره را شاهد بودیم و انتظار ما این است که امسال نیز پزشکان حضور یافته و پذیرای بیش از هزار و 500 نفر باشیم.
دبیر اجرایی شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران ادامه داد: میکروب شناسی بالینی، میکروب شناسی مرتبط با گیاهان دارویی و ترکیبات ضد میکروبی استخراج شده از آن ها، میکروب شناسی پریناتال، میکروب شناسی صنعتی و کاربردی، میکروب شناسی بیماری های نوپدید و میکروب شناسی مرتبط با آب و غذا از جمله محورهای این کنگره است.
وی گفت: برای این کنگره چند سمپوزیوم نیز در نظر گرفته شده است که مهمترین آن ها مرتبط با گیاهان دارویی بومی کشور و ترکیبات مواد اولیه ضدمیکروبی استخراج شده از آن هاست.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نام‌نویسی می‌توانند به وب سایت www.ismcongress.ir مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده است.