msgbartop
(تجاری‌سازی ایده­ ها ، اختراعات و یافته­ های پژوهشی)
msgbarbottom

۱۸ فروردین ۹۴ چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی

چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی از 22 تا 23 اردیبهشت در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ دبیر علمی چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی با اعلام این خبر گفت: این کنگره با هدف ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تجاری در حوزه گیاهان دارویی، داروهای گیاهی و فراورده های وابسته و توسط شبکه ملی پژوهش و فناوری گیاهان دارویی و با همکاری سازمان ها و موسسات مرتبط برگزار می شود.
دکتر پیمان صالحی محورهای این کنگره را علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، داروسازی، پزشکی، دامپزشکی و همچنین صنعت و اقتصاد عنوان کرد و افزود: گروه های شرکت کننده در این کنگره کلیه حوزه های علمی شامل دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و بخش های تولیدی و همچنین بخش های بازرگانی و صادرات خواهند بود.
وی افزود: حدود 2 هزار مقاله به دبیرخانه کنگره رسیده و 200 مقاله پذیرفته شده است که حدود 50 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر ارائه خواهند شد و بیش از 30 شرکت تولید کننده و صادر کننده در نمایشگاه جانبی این کنگره حضور خواهند داشت تا توانمندی هایشان را در این نمایشگاه در معرض بازدید شرکت کنندگان قرار دهند.
دبیر علمی چهارمین کنگره ملی گیاهان دارویی گفت: کلیه علاقه مندان به شرکت در این کنگره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.ncmp2015.com مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده است.